Sakarya'nın sevilen gazetesi, Bizim Sakarya, artık yeni bir adreste sizlerle buluşuyor. Eski yerimizin hemen arkasındaki Orta Mahalle, Kuzu Sokak, No: 7, Daire 205, Adapazarı – Sakarya adresine taşındık. Uzaklara gitmedik, sadece bir arka sokaktayız, böylece bizlere ulaşmak isteyen okuyucularımız için daha erişilebilir bir konumdayız.

Yeni yerimizde, gazetemizin enerjisi de tazelendi. Gazetecilik anlayışımız ve kalitemizde hiçbir değişiklik yapmadık, ancak yeni mekanımız bize daha fazla ilham ve enerji veriyor. Siz değerli okuyucularımız için daha iyi ve daha kaliteli içerikler üretmek için sabırsızlanıyoruz.

Bizim Sakarya olarak, Sakarya'nın güncel haberlerini, yerel etkinlikleri, kültürel gelişmeleri ve daha fazlasını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizlerle olan bağımızı güçlendirmek ve daha da büyütmek için buradayız.

Yeni adresimizde bizi ziyaret etmekten çekinmeyin. Her zaman sizleri dinlemek ve geri bildirimlerinizi almak için buradayız. Bizim Sakarya olarak, Sakarya'nın nabzını tutmaya ve topluluğumuzun sesini yükseltmeye devam edeceğiz.

Yeni adresimizde ve yeni enerjimizle birlikte sizleri daha fazla bilgi ve haberle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Bizim Sakarya'yı takip etmeye devam edin, yerel haberlerin en güncel kaynağı olmaya devam edeceğiz.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

Bizim Sakarya Gazetesi, 20 yaşında şehrin nabzını tutmaya ve Sakarya halkının sesi olmaya devam ediyor.

Bizim Sakarya Gazetesi, Sakarya'nın güncel haberlerini, yerel etkinliklerini, kültürel gelişmelerini ve daha fazlasını okuyucularına sunuyor. Gazete, ayrıca, köşe yazarları aracılığıyla farklı görüşlere ve bakış açılarına yer veriyor.

YENİ ADRESTE YENİ BAŞLANGIÇ

Bizim Sakarya Gazetesi, artık yeni bir adreste hizmet veriyor. Yeni adresimiz, bizlere daha fazla imkan ve kolaylık sağlıyor. Daha geniş bir çalışma alanına sahip olduğumuz için, daha iyi ve daha kaliteli içerikler üretebileceğimize inanıyoruz.

YENİ ENERJİYLE YENİ İÇERİKLER

Yeni yerimizle birlikte, gazetemizin enerjisi de tazelendi. Gazetecilik anlayışımız ve kalitemizde hiçbir değişiklik yapmadık, ancak yeni mekanımız bize daha fazla ilham ve enerji veriyor.

Siz değerli okuyucularımız için daha iyi ve daha kaliteli içerikler üretmek için sabırsızlanıyoruz.

SİZLERİ BEKLİYORUZ

Yeni adresimizde bizi ziyaret etmekten çekinmeyin. Her zaman sizleri dinlemek ve geri bildirimlerinizi almak için buradayız.

Bizim Sakarya olarak, Sakarya'nın nabzını tutmaya ve topluluğumuzun sesini yükseltmeye devam edeceğiz.

BİZİMLE KALIN

Yeni adresimizde ve yeni enerjimizle birlikte sizleri daha fazla bilgi ve haberle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Bizim Sakarya'yı takip etmeye devam edin, yerel haberlerin en güncel kaynağı olmaya devam edeceğiz.