Sakaryaspor şampiyon oldu.

Takımın son altı maçlık periyotunda yer alan Teknik adam Tuncay Şanlı olduğunu biliyoruz.

İşimiz icabı , şampiyonluğun hikayesini ve bundan sonrası için bilgi almak adına onunla roprortaj yapalım dedik. Bu doğrultuda son nefeste takımın başında olan Tuncay şanlı kardeşimize ulaşmak , röportaj yapıp seyredenlerimizle buluşturmak adına kulüpten aldığımız telefon numarasından ,Bayramdan başlayarak ta bu güne kadar aradık.

Bu bey kardeşimizde belki de telefonumuz kayıtlı olmadığı için bize dönüş yapmamıştır. Ona şunu hatırlatmak isterim , Ben nazım Aktürk, Bizim Sakarya Spor yazarı ve Oksijen Tv Spor Exestra yapımcısı. Ha birazda teknik adamlık yönüm var.

Bu satırların yazarı bu kardeşi taaaa Teksporda oynadığı yıllardan beri takip eden izleyen biri.

Ben Tuncay şanlının Yılmaz Vural yerine onun tercih edilmesine sevinenlerden biriyim.

Bunu hatırlatarak duygu sömürüsü yapmak gibi bir niyetim yok , olmaz, sonuçta ben işimi yapıyorum.

İşimi yaparken de yaşananları bu yoldan yorumlama ,kendi düşüncemi ifşa etme özgürlüğüm var. Neyse ben röportajdan falan vazgeçtim. Zaten Sakaryaspora gelen teknik adamların peşine takılan biri değilim.

Ben Sakaryasporun taaaa 1965 den beri havasını koklayan ,attığı adımları bilen biri olarak haber alacaksam ,Teknik adam kapısını çalmam. Sana kolaylıklar dilerim Bay Tuncay.

Umarım Sakaryasporda ve de teknik adamlıkta kalıcı olursun. Sana tavsiyem Teknik adam olarak nezaketen de olsa sana edilen telefonlara ,bırakılan mesajlara bir kulak ver. Hadi bana eyvallah .

Sakın alındığım için bu yazıyı köşeme taşıdığımı sanma .Bu yazılanlardan biraz olsun kendine ders çıkartırsın diye yazdım bunları. Ben senin yetiştiğin süreci bilirim, seni tanımam bile, sende beni tanımazsın. Ancak yaptığım, yaptığın iş icabı yollarımız bir vesile kesişebiliyor.