Başar  Harmanlıksporda son yıllarda  yıldızı parlayan genç bir oyuncu.

    Aslında Yeşil Beyazlı ekibin  alt yapısında yeni Başar olmak adına futbol adımı atan gençler yok değil.

   Mesela Osmaneli de izlediğim beynime not ettiğim Forvet hattına yer alan Buğra adında bir genç var.

    Bu genç ben iddia ediyorum gelecekte  iyi futbolcu olmak adına önemli adımlar atacak. Siprinter, rakibi yıpratan ,gol noktalarına yaptığı koşularla hemen fark edilen bu genci  ben gördüm ama benim görmem para etmiyor ki. İyi futbolcu olan bu işi benden iyi bilenlere  bu genci izlemelerini tavsiye ederim. 

    Gelelim Başar olayına ,bu genci de ben gecen sezon Kocaeli de görmüştüm. Benim gördüklerime itibar eden Metin Çerlik gitti bu çocuğu izledi. İzlemek yeter mi ? Yetmez, izlediğinin bir değer olduğuna inanıyorsan gelecekte iyi futbolcu olmaya aday görüyorsan Yeşil Beyaz kapıyı çalacaksın.

    Demek ki  Harmanlık kapısı çalınmadı ki,Altınordu devreye girdi.

   Olur veya olmaz ,Başarın hazırlık kampında futbol şansını  Altınordu kampına taşıması yine onun adına ,onun geleceği adına bir şanstır. Ben Başarın Metin Tekini andıran fiziki yapısı ile ,rakibi yıpratan futbol gücü ile gün gelecek Profesyonel dünyada kendine yer bulacaktır diye düşünüyor ve bu düşündüklerimi sizinle paylaşıyorum.

    Sakarya futbol tarlası ama bu tarladan Sakaryaspor’dan daha fazla başka takımlar yararlanıyor. Talip Toprak önderliğindeki Yeşil Siyah alt yapı kurmayları bunu,  Serdivan’da ki Ekrem Karaberber tesislerinde alt yapı sorgu odasına  taşımalı.

BABALAR GÜNÜ

    Benim babam yok, ben babayım. Babam koca yürekli ,Atatürkcü çağdaş Cumhuriyet sevdalısı Kamil Aktürk’ü 19 Mayıs 2003 de kaybettim.

   Tam 19 yıldır benim babam yok. Babası olanlar babalarının kıymetini ,yaşarken bilsinler. Öldükten sonra ah babam vaha babam demenin ölen babana bir katkısı yok.

   Dün Babalar günüymüş, Babaların günü olmaz, bana göre her gün analar , her gün babalar günü.

    Bu vesileyle geride kalan Babalar gününde gerçek Atatürkçü, Cumhuriyetçi Babaların babalar gününü kutluyorum. Çünkü ben biliyorum ki baba olmak o kadar kolay değil.

   Gecen günde kutlanan Babalar gününde ,babam Kamil Aktürk’e bana bıraktığı en önemli Miras Atatürkçülük, Cumhuriyet aşkı  için saygıyla sevgiyle ellerinden öpüyorum. Sağ olasın be baba.