80’li yıllarda yapılan Rüstemler artık Sakaryaspor’a yetmiyor…

Geçen sezon maddi imkansızlıklar yüzünden tesis binasına ancak makyaj yapabilen Yeşil-Siyahlı yönetim bu sezon antrenman sahalarını sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için start vermek niyetinde..

ÖZELLİKLE ZEMİN ELE ALINMALI


Şampiyonluk kutlamalarının ardından artık gelecek sezona hazırlanan Sakaryaspor yönetimi bu sezonda farklı düşüncelerle yeni projeler yaparak sezona giriş yapmak istiyor. TFF 2.Lig'de şampiyon olarak 1.Lig'e yükselen yeşil-siyahlı temsilcimizde Rüstemler Tesisleri'nde bir çalışmaya gidilmesi planlanıyor. 

Toplam 12 madalya! Büyükşehir Avrupa’yı salladı Toplam 12 madalya! Büyükşehir Avrupa’yı salladı

SEZONA KADAR YETİŞTİRİLECEK


Eldeki kısıtlı imkanlar ve küçük paralarla geçen sezon tesis binasını yenileyerek büyük bir adım atan yeşil-siyahlılar bu sefer ise gözünü antrenman sahalarına çevirmiş durumda. Özellikle kar ve yağmur yağışları sonrasında antrenman yapılamaz hale gelen sahalar bu sene yaz ayıyla birlikte bakıma alınacak. 


SAHA SAYISI DAHA DA ARTABİLİR


Yeni projede yatay durumdaki iki saha bozularak dikine bir şekilde dizayn edilecek. Duruma göre saha sayısının ise üçe çıkartılması düşünülüyor. Sezon başlamadan önce harekete geçmek isteyen Sakaryaspor yönetiminin, aynı geçen sezon olduğu gibi çalışmaları sezon başlamadan tamamlamak hedefinde. ( SERKAN ÇAĞLAR)