Trendyol’un sanat eserlerini dijital dünyada sanatseverlerle buluşturduğu Trendyol Sanat platformu, Sevgililer Günü için özel ve farklı hediyeler arayanlara seçenek sunuyor.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala sevdiğine sürpriz yapmak isteyenlere, Trendyol Sanat platformunda farklı seçenekler sunuyor.

Yapılan açıklamaya göre, aşkı ve romantizmi sanatın diliyle ifade ederek sıradan hediyelerin ötesine geçmeyi ve sevdiği kişiye kendini özel hissettirmeyi planlayanlar için Trendyol Sanat’ta resim, baskı, gravür, fotoğraf, heykel, cam, seramik, illüstrasyon ve grafik kategorilerinde yüzlerce eser yer alıyor. Platform, sevginizi sadece bir gün değil her zaman ifade edecek kalıcı bir eseri aşkınızın simgesi haline getirmek için harika bir fırsat sunuyor. Örneğin alanında uzman sanat danışmanları tarafından özel olarak seçilmiş birçok resim ya da heykel seçeneği arasından sevdiğiniz kişinin tarzına uygun bir eser bulabilir ya da dünya çapında ünlü sanatçıların eşsiz dijital baskılarıyla ev ve ofisleri birer sanat galerisine dönüştürebilirsiniz. Her zevke hitap eden kategori çeşitliliği sayesinde sevdiğinizin özel ilgi alanına göre seçim yapmanız mümkün.

Kaynak: iha