Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde iş merkezinin çatısından düşen 31 yaşındaki genç hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayın intihar mı yoksa kaza mı olduğu konusunda araştırma yapıyor.

Olay, Adapazarı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Çark Caddesi üzerinde bulunan Hilmi Kayın İş Merkezinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 31 yaşındaki Cem Sarı iş merkezinin çatısından yere düştü. Olayı gören vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Konunun haber verilmesi üzerine bölgeye gelen sağlık ekiplerince 31 yaşındaki Sarı’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

Olay yerine gelen polis ekiplerince yapılan incelemeler sonrasında gencin cansız bedeni adli tıp kurumuna kaldırıldı. Sarı’nın kesin ölümü ise yapılan incelemeler sonrasında netlik kazanacak.

HAKİMLİK SINAVINA GİRMİŞTİ 

Cem Sarı çevresinde oldukça sevilen bir gençti. Makine Mühendisliği bölümünü dereceyle kazanmış, ancak daha sonra tekrar üniversite sınavına girerek Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü bitirmişti. Ardından Hukuk Fakültesi'ni de bitiren bir yandan avukatlık stajını yaparken bir yandan da hakimlik sınavına girmişti. Sınav sonucunu bekleyen Cem Sarı'nın babası emekli matematik öğretmeniydi. 

Ormanpark yeni otopark alanına kavuştu Ormanpark yeni otopark alanına kavuştu