11 yıl sonra Sakaryaspor’u bu sezon 2. Ligde şampiyon yapan yeşil-siyahlı futbolculardan kaçının yeni sezonda takımda kalacağı merak edilirken yönetim ve teknik heyet mevcut kadrodan 9-10 ismi yeni sezonda da takımda tutmayı düşünüyor. Şampiyon takımın planlamasında Süper Lige taşınmak var..

KADRO SİL BAŞTAN OLACAK


Sezonu şampiyon bitiren Sakaryaspor, 11 yıl aranın ardından 1. Lige yükselirken, yeni sezona güçlü bir giriş yapmayı amaçlıyor. 1. Ligde takıma yabancı transferlerin de katılacak olmasından dolayı takım yapılanmasının nasıl oluşacağı merak edilirken önce genel kurul yapılacak daha sonra kadro güçlenecek.  Kulübü 2. Ligde şampiyonluğa taşıyan takımın ne kadarının korunacağı ve kimlerle yolların ayrılacağı merak konusu olurken yönetimin daha şimdiden birçok oyuncu ile görüştüğü de belirtiliyor.. 

Yeni hoca yolda Yeni hoca yolda

SEÇİMDE OLACAK TRANSFERDE!


Bu ay sonuna kadar olağan genel kurulunu yapmaya hazırlanan Yeşil-siyahlı temsilcimizde sezonu şampiyon olarak tamamlayan mevcut iskeletin değişme ihtimali oldukça yüksek. Öncelikle takımda direkt oynayabilecek yabancı futbolcular transfer etmeyi planlayan yönetimin kaliteli yerli oyuncularla da takviye yapmayı planladığı belirtiliyor. Bu nedenle ilk 11’in büyük oranda değişeceği ve 9-10 ismin dışındaki oyuncularla yol ayrımına gidileceği gelen haberler arasında yer alıyor. ( SERKAN ÇAĞLAR)