22 Haziran'da gerçekleşen seçimli genel kurul sonrasında başkanlık görevine gelen Gökhan İn, kulüp sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten İn, "Sakaryaspor'u yüceltmek ve şehrimizin adını zirvede tutmak için yönetim olarak durmaksızın çalışacağız." dedi.

Bugün, Sakaryaspor'un sadece bir futbol kulübü olmanın ötesinde, Sakarya'nın birlik ve beraberlik sembolü olduğunu vurgulayan İn, geçmişteki küskünlüklerin bir kenara bırakılması gerektiğini söyledi.

Sakaryaspor camiasının, saha içi ve dışında büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan İn, "Her bir kurum, sivil toplum örgütü ve taraftar grubu bu ailenin parçası. Sakarya sevgisiyle büyüdük ve bu sevgiyi yeniden canlandırmanın zamanı." şeklinde konuştu.

Başkan İn, transferlerin hız kesmeden devam ettiğini ve sahada mücadele eden futbolculara olan güvenin tam olduğunu belirtti. Geleceğe dair adımların Sakarya'nın birliği ve dayanışması ile atılacağını söyleyen İn, "Birlikte olduğumuz sürece başaramayacağımız hiçbir şey yoktur." dedi.

Sakaryaspor'u desteklemenin, bir futbol maçı desteklemekten öte, şehrin geleceğini desteklemek olduğunu vurgulayan İn, tüm Sakarya'yı bu yolculukta birlikte olmaya davet etti. Sakaryaspor ve şehrin zirvede kalması için yönetim olarak durmadan çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Editör: Cavit Dereli