SAYŞAD Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Elveren yayımladığı mesajında, dernek olarak çok kıymetli misafirlerin de onurlandırdığı niteliği yüksek muhteşem bir söyleşiye ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

175.Kütüphane etkinliğinde Araştırmacı Yazar Dr. Yük. Müh. Mehmet Danyal HERGÜNSEL'i “1923-38 Yılları Genç Cumhuriyetimizin Devrimleri ve Aydınlanması (Anka Kuşu)” konu başlıklı panelde konuşmacı olarak ağırladıklarını ifade eden SAYŞAD Başkanı Çetin Elveren mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Dinleyicilerin pür dikkat ve keyifle dinlediği söyleşimize katılarak bizleri onurlandıran; İçişleri Eski Bakanımız Sayın Sadettin TANTAN, Tüm General Ömer BAYRAKÇI, Milli Savunma Bakanlığı Eski Genel Sekreteri Emekli Albay Ümit YALIM, Türkiye Yüzme İhtisas Kulübü Başkanı Caner AKSÜT, CHP Milletvekili Adayı Gündüz GENÇCAN, Sakarya Kültür Elçimiz Hamdi ÖZARUTAN, Belediye Eski Meclis Üyesi Haluk AKBAY, Değerli sanat insanları Yavuz Kılıç KONUK, Namık DURUCAN, şehrimizin fenomen müzisyeni Sefer BEYENAL, Deli Dumrul Derneği Başkanı Mehmet CANLI ve adını sayamadığımız bir çok değerli misafirlerimiz bu anlamlı öğretici, hafıza tazeleyici etkinlikte bizleri onurlandırdılar. Demokratik, Laik Türkiye Cumhuriyetimizin değerini, kaynak bilgiler ışığında bizlere akıcı bir dille aktaran Sayın Dr. M. Danyal HERGÜNSEL Beyefendiye bu anlamlı etkinliğe Araştırmacı Yazar kimliği ile konuk olup bizleri aydınlattığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Soruları ile konuğumuza anlamlı saatler geçirten SAYŞAD üyelerimiz ve misafirlerimize içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Böylesi anlamlı nitelikli programların Sakarya'mızda tekrarlanması dileklerimizle tüm misafirlerimize tekrar teşekkürlerimizi sunarız.”

Ekran Görüntüsü 2024 05 15 135508Ekran Görüntüsü 2024 05 15 135525Ekran Görüntüsü 2024 05 15 135520Ekran Görüntüsü 2024 05 15 135513

Editör: Haber Merkezi