Saküt’den tam destek

Başkan Şahin’ e, Sapanca Sanat, Tarih, Kültür ve Turizm Derneği’ nin tiyatro, fotoğraf, şiir, turizm, müzik, tarih ve sosyolojik araştırmaları konusunda bilgiler veren Saküt Başkanı’ ı Karaağaç ve dernek yönetimi, Belediye Başkanı Şahin’ le yeni dönemdeki planlamalar için görüş alışverişinde bulundu ve destek sözü verdi.

Başkan Şahin : ‘’ Tüm Sapanca’ ya teşekkür ediyorum’’

Sapanca’ da uzun bir aradan sonra partili, partisiz tüm Sapanca halkının teveccüh göstererek kendisini Sapanca Belediye Başkanı seçtikleri için tüm ilçe insanlarına teşekkür eden Başkan Şahin, seçilmesinin Sapanca için bir milat olacağını dile getirdi.

Şeffaf, katılımcı ve yeni nesil belediyecilik

Şeffaflık ilkesiyle, katılımcı ve yeni nesil belediyeciliğin en seçkin örneklerini ekibiyle birlikte hayata geçireceklerinin altını çizen Başkan Şahin, hiç kimseyi ötekileştirmeden Sapanca’ nın sorunlarına halkçı bir yaklaşım göstereceklerini titizlikle belirtti. Birikmiş sorunlara karşı daima çözüm odaklı olacaklarını ve bunu gerçekleştirirken de Sapanca Belediyesi’ nin herkesin belediyesi olmasını sağlayacaklarının kaydetti.

‘’Sapanca lider ilçe olacak’’

Saküt’ün ziyareti için ayrıca teşekkürlerini ifade eden Başkan Nihat Arda Şahin, kültürel ve yönetimsel anlamda  Sapanca’ nın lider ilçe olacağına inancının tam olduğunu vurguladı.

Ekran Görüntüsü 2024 04 21 152523

Editör: Haber Merkezi