Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre, Kocaeli Körfez'de 84 m² 2+1 daire icradan satılıktır(Çoklu satış)

Akyazı'da üzerinde bina olan bahçe mahkeme kararı ile satılık Akyazı'da üzerinde bina olan bahçe mahkeme kararı ile satılık

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre, Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri : Kocaeli İl, Körfez İlçe, 373 Ada, 7 Parsel, YARIMCA(ŞUYULANDIRMA) Mahalle/Köy, KARAKAŞ Mevkii, 1. Kat 2 Nolu Bağımsız Bölüm Nolu Bağımsız Bölüm. Taşınmaz Körfez Belediyesi sınırları içerisinde olup yüzölçümü 165,00 metrekaredir. Yol, su, kanalizasyon , çevre temizlik gibi belediye hizmetlerinden ve elektrik, telekomünikasyon gibi diğer kamu hizmetlerinden yararlanmaktadır. Parselin topografik yapısı eğimsiz olup zemin parametreleri inşaat yapımına uygundur.Taşınmaz üzerinde betonarme karkas olarak inşa edilmiş 3 katlı bina yer almaktadır. Taşınmaz, kat mülkiyeti tesis edilmiş, 1. normal kat seviyesinde konumlu, 20/60 arsa paylı, mesken olarak nitelendirilmiştir. Ana gayrimenkul, zemin kat+ 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlı olarak inşa edilmiştir. Ana yapıda bina girişi zemin kat seviyesinden ve doğu cepheden verilmiştir. Konu taşınmazın dış cephesi sıvalı ve akrilik boyalı vaziyette olup dış kapısı demir kapıdır. Bina iç merdivenleri mozaik taş ile kaplıdır. Satışı istenen taşınmaz binan 1. normal katında konumludur. Söz konusu bağımsız bölüm; antre, salon, mutfak, 2 adet oda ve banyo - wc plan tertibinde net 84, 10 metrekare alanlı , brüt 95,00 metrekare alanlıdır. Bağımsız bölümün yerinde yapılan incelemesine göre giriş kağısı ahşap kapı, tüm iç kapılar ahşap panel kapıdır. Tüm pencere doğramaları PVC malzemeden mamul olup çift camlıdır. Antre ve oda zeminleri laminat parke kaplı olup duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Islak hacimler zeminden tavana kadar seramik kaplıdır. Tüm vireifiye ve armatürler takılıdır. Bağımsız bölümün konut olarak kullanıldığı ve borçlunun ikamet ettiği tespit edilmiştir.
Adresi Çamlıtepe Mah. İkizliçeşme Sokak Dış Kapı No:7 D:2 Körfez / KOCAELİ
Yüzölçümü : 95m2 Arsa Payı 20/60
İmar Durumu Körfez Belediyesi 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planında ''Konut Alanı'' kullanımında kalmaktadır. Parseldeki yapılaşma koşulları Blok yapı nizamı, kat adedi 3 kat, çekme mesafeleri imar yolu cephelerinde min. 5,00 metre ve yan bahçe min. 3,00 metre olarak belirlenmiştir. 3194 sayılı İmar kanunu'nun 18. maddesi uygulaması sonucu oluşmuş imar parselidir.
Kıymeti 266.000,00 TLKDV Oranı %1
Kaydındaki Şerhler :Tapu kaydında mevcut olup dosyadan incelenebilir.
1. Satış Günü 07/09/2022 günü 14:30 - 14:35 arası
2. Satış Günü 03/10/2022 günü 14:30 - 14:35 arası
Satış Yeri : Güney Mah. Adnan Kahveci Cad. No:6 Tütünçiftlik Kültür Merkezi Evlendirme Memurluğu Odası Yanı Körfez/ KOCAELİ - -

Detaylı bilgi için tıklayınız