Kaynarca Sivil Toplum ve Çevre Platformu üyesi kurumların başkan ve temsilcileri bu akşam saat 21.00’da Okçular köyünde vatandaşlarla toplantı yapacak. Kaynarca Taşoluk ve Okçular köylerinde 6 bin dönüm verimli tarım arazisi üzerine kurulmak istenen Karma OSB’deki gelişmelerle ilgili yapılacak toplantıda konuyla ilgili kararlar alınacak. 

İçişleri'nden trafik genelgesi İçişleri'nden trafik genelgesi

Kaynarca Sivil Toplum ve Çevre Platformu Başkanı ve Sözcüsü Sedat Balta, “Daha önce Kocaali ilçemize kurulmak istenen ancak oradaki kararlı duruş nedeniyle kovulan Karma OSB adı altında içinde kimya ve kirli sanayi Kaynarca’ya kurulmak isteniyor. Çevreye ve memleketine duyarlı herkes toplantımıza katılabilir” dedi. 


Kaynarca Sivil Toplum ve Çevre Platformu yönetimi, Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan, Kaynarca Şoförler ve Otomobilciler Odası BaşkanıTuncay Göktaş, Kaynarca Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Sakarya, Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner, Kaynarca Süt Üreticileri Birliği Başkanı Memduh Özdemir, Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Azmi Çelebi, Kaynarca Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Ayhan Demirhan’dan oluşuyor.