Bayburt Özel İdarespor maçının 0-0 tamamlanan devre arasındaki yaşananlardan canı sıkılan ve istifanın eşiğinden dönen Sakaryaspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere’nin antrenman öncesinde öğrencileriyle bir toplantı yaparak durum değerlendirmesinde bulunduğu iddia edildi. Bayburt maçında gelişen olayları unutmaya çalışan ve tüm konsantrasyonunu Bodrum maçına odaklayan tecrübeli hocanın şimdilik istifa etmeyeceği, gelişmelere ve alınacak sonuçlara göre hareket edeceği de konuşuluyor.

TELAFİSİ ETMEK ELİNİZDE

Bu takımı bu günlere getirenlerin bu kadronun olduğunun altını çizen Ercüment Coşkundere "Lig de ilk defa mağlubiyet yüzü gördük. Hem de öne geçtiğimiz bir maçta… Lige damga vurmuş bir takımın 25 dakikada 4 gol yemesi bizlere yakışmadı. Bizler nasıl üzüldüysek taraftarımız bizden daha fazla üzüldü. Bu skor bize yakışmadı. Bunu telafi edeceğinize yürekten inanıyorum. Bodrumspor önünde kaybedilen puanları telafi edin ve Büyük Sakaryaspor taraftarına kendinizi affettirin. Çıkın Bodrum maçında kalitenizi gösterin." Dediği belirtildi..

Basketbol Kadıköy'e mağlup oldu Basketbol Kadıköy'e mağlup oldu

SARIYER MAÇINI UNUTUN

Toplantıda “Ben bu sonucu unuttum, hatırlamıyorum” diyerek devam eden tecrübeli hocanın, "Sizler de bu sonucu unutun ve tarihe geçecek yeni bir sayfa açın. Bodrumspor ve Silahtaroğlu Vanspor FK maçlarıyla taraftarların gönlünü almanız ve herkesi memnun etmeniz gerekiyor. Buna yüreğiniz de gücünüz de yeter. Sarıyer maçı öncesi nasıl lige damga vurduysanız bundan sonra da vurabilirsiniz. Güvenimi boşa çıkarmayacağınıza inanıyorum. Hep beraber bu işin sonunda şampiyonluğa ulaşacağımızı biliyorum" ifadelerini kullandığı öğrenildi.