SATSO seçimleri yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) meslek komiteleri ve meclis üyeliği seçimleri yapıldı. Mahmut Kösemusul’un üstünlük sağladığı seçimler nezih bir ortamda gerçekleşti.

SATSO seçimleri yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) meslek komiteleri ve meclis üyeliği seçimleri yapıldı. Mahmut Kösemusul’un üstünlük sağladığı seçimler nezih bir ortamda gerçekleşti.

05 Mayıs 2013 Pazar 11:39
SATSO seçimleri yapıldı

 

Sabahın erken saatlerinde SATSO binasına akın eden üyelerin yoğun ilgi gösterdiği seçimler sonucu meslek komiteleri şöyle belirlendi:

 

1. MESLEK KOMİTESİ

Çelik Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)

Karya Park Fidancılık (Meclis Asil Üyesi)

 

2. MESLEK KOMİTESİ

Gençler İnşaat Taahhüt (Meclis Asil Üyesi)

Dünyalar Asfalt (Meclis Asil Üyesi)

 

3. MESLEK KOMİTESİ

Öztürk Zahirecilik (Meclis Asil Üyesi)

Sandıkçılar Gıda (Meclis Asil Üyesi)

 

4. MESLEK KOMİTESİ

Şenpiliç Gıda (Meclis Asil Üyesi)

Güreş Tavukçuluk (Meclis Asil Üyesi)

Ser-Naz Danışmanlık (Meclis Asil Üyesi)

 

5. MESLEK KOMİTESİ

Çark Star Turizm İşletme (Meclis Asil Üyesi)

Seçkin Sezer (Seçkin Otel) (Meclis Asil Üyesi)

Süvari Konaklama (Meclis Asil Üyesi)

 

6. MESLEK KOMİTESİ

Renkler Tekstil Sanayi (Meclis Asil Üyesi)

Cengiz Kaçar (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Özel Giyim Tekstil (Meclis Asil Üyesi)

 

7. MESLEK KOMİTESİ

Hak İş Sıhhi Kalorifer (Meclis Asil Üyesi)

Zirve Teknik Mühendislik (Meclis Asil Üyesi)

Beyaz &Han Mühendislik (Meclis Yedek Üyesi)

 

8. MESLEK KOMİTESİ

Adamob Mobilya (Meclis Asil Üyesi)

Karacalar Halı (Meclis Asil Üyesi)

 

9. MESLEK KOMİTESİ

Müftüoğlu Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)

Ömer Arslan (Meclis Asil Üyesi)

 

10. MESLEK KOMİTESİ

Yılka Elektronik (Meclis Asil Üyesi)

Aksoy Elektromarket (Meclis Asil Üyesi)

 

11. MESLEK GRUBU

Altıniş Altın Mamüller (Meclis Asil Üyesi)

Güleryüz Kuyumculuk (Meclis Asil Üyesi)

 

12. MESLEK KOMİTESİ

Saray Kırtasiye (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Hüner Gazete Matbaacılık (Meclis Asil Üyesi)

 

13. MESLEK KOMİTESİ

Yeşilyurt İnşaat (Meclis Asil Üyesi)

Artok Gaz Makine (Meclis Asil Üyesi)

Hayrettin Kovacıoğlu (Meclis Asil Üyesi)

 

14. MESLEK KOMİTESİ

Mikron Makine Ticaret (Meclis Asil Üyesi)

Yılgenci Sanayi (Meclis Asil Üyesi)

Semaksan Global İş Makinaları (Meclis Asil Üyesi)

 

15. MESLEK KOMİTESİ

KMS Medikal (Meclis Asil Üyesi)

Semih Çokay (Çokay Plastik) (Meclis Asil Üyesi)

Seçkin Sandıkyapan (Seçkin Analiz Laboratuvarı) (Meclis Asil Üyesi)

 

16. MESLEK KOMİTESİ

Tekneciler Sigorta (Meclis Asil Üyesi)

Zafer Yıldırım Sigortacılık (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Vizyon Sigorta (Meclis Asil Üyesi)

 

17. MESLEK KOMİTESİ

Bortek Mühendislik Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Meclis Asil Üyesi)

S.S.Seçkin Evler Denizkent Konut yapı Kooperatifi (Meclis Asil Üyesi)

S.S.Yiğitkent Konut Yapı Kooperatifi (Meclis Asil Üyesi)

 

18. MESLEK KOMİTESİ

Şafakarı İnşaat Mühendislik (Meclis Asil Üyesi)

Çalışkanlar Harita (Meclis Asil Üyesi)

Erdal Yıldırım (Yıldırım Mimarlık) (Meclis Asil Üyesi)

 

19. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Can Lojistik (Meclis Asil Üyesi)

Aytur Turizm (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Asil Tur (Meclis Asil Üyesi)

 

20. MESLEK KOMİTESİ

Öz Nida Petrol ve Petrol ürünleri Pazarlama (Meclis Asil Üyesi)

Besim Kıratlı (Kıratlıoğlulları Akaryakıt) (Meclis Asil Üyesi)

Hayri Diyarbekirlioğlu Akaryakıt (Meclis Asil Üyesi)

 

21. MESLEK KOMİTESİ

Asya Otomotiv (Meclis Asil Üyesi)

Akçamlar Otomotiv (Meclis Asil Üyesi)

Bayraktarlar Taşımacılık (Meclis Asil Üyesi)

 

22. MESLEK KOMİTESİ

Yazar Taşıt Koltukları (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Vagon Sanayi (Meclis Asil Üyesi)

 

23. MESLEK KOMİTESİ

Ürmaksan Makina (Meclis Asil Üyesi)

Modern Döküm Makine İnşaat (Meclis Asil Üyesi)

Kimpa Kimya Plastik (Meclis Asil Üyesi)

 

24. MESLEK KOMİTESİ

Adanakış Desen Dokuma (Meclis Asil Üyesi)

Saje Tekstil (Meclis Asil Üyesi)

 

25. MESLEK KOMİTESİ

Kuriş Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

Bayrak Grup Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

 

26. MESLEK KOMİTESİ

Teverler Metal Ağaç (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Kurtuluş Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

 

27. MESLEK KOMİTESİ

Güneş Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

Çoruh Ekmekçilik (Meclis Asil Üyesi)

Demet Demircioğlu Et ve Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

 

28. MESLEK KOMİTESİ

Emrullah Terzioğlu Emlak Gayrimenkul (Meclis Asil Üyesi)

Değişim Danışmanlık Belgelendirme (Meclis Asil Üyesi)

SCG Koruma ve Güvenlik Hizmetleri (Meclis Asil Üyesi)

 

29. MESLEK KOMİTESİ

Özel Sakarya Gelişim Eğitim (Meclis Asil Üyesi)

Özel Gülenyüz Gıda Tekstil (Meclis Asil Üyesi)

 

30. MESLEK KOMİTESİ

Cemre Ekelojik Sebze (Meclis Asil Üyesi)

Bayram Ali Çatalbaş (Meclis Asil Üyesi)

 

31. MESLEK KOMİTESİ

Behlül Bayrak (Meclis Asil Üyesi)

Esbi Bilişim ve Telekomünikasyon (Meclis Asil Üyesi)

 

32. MESLEK KOMİTESİ

Yaprakpen PVC Alüminyum (Meclis Asil Üyesi)

Yunus Zor (meclis Asil Üyesi)

 

32. MESLEK KOMİTESİ

Sintaş Plastik ve Metal (Meclis Asil Üyesi)

Kardeşler Alüminyum (Meclis Asil Üyesi)

 

33. MESLEK KOMİTESİ

FGİ İnşaat Taahhüt ve Yapı Malzeme (Meclis Asil Üyesi)

Peymak Gıda ve Süt Endüstrisi ( Meclis Asil Üyesi)

 

34. MESLEK ÜYESİ

Kadir Savaş (Meclis Asil Üyesi)

Yüksel Avşar (Meclis Asil Üyesi)

İnko İnşaat Sanayi  (Meclis Asil Üyesi)

Son Güncelleme: 00.00.0000 00:00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.