Gündelik hayatın vazgeçilmezlerinden olan akıllı bileklik fiyatları da her şey gibi pahalı hale gelmiş durumda. Ancak dev marka şimdi bir fırsat sunuyor. İşte detaylar.

Akıllı bileklikler artık gündelik hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Telefonlarımızla entegre olan ve gündelik hayatta bir çok kolaylık sağlayan bu akıllı bileklikler bir çok sebepten ötürü tercih ediliyor.

Benzine yeni indirim müjdesi! Benzine yeni indirim müjdesi!

Adım saymadan tutun egzersiz modlarına kadar sağlıkla ilgili bir çok özellik sunan akıllı bileklikler modern hayatın vazgeçilmezi haline geldi. Ayrıca kalp nabzı ölçme ve EKG çekmeye kadar bir çok yeni özellik alan akıllı bilekliklerin de fiyatları oldukça pahalı olmuş durumda. Ancak bazen sevilen markalar da bilekliklerinde indirime gidiyor. Bu kapsamda biz de sizlere bir bileklik önereceğiz.

Polosmart PSSW09 Smartstep Akıllı Bileklik bir çok özelliği ile birlikte öne çıkan fiyat performans ürünlerinden biri. Şu anda sadece 100 TL fiyat etiketine sahip bu akıllı bileklik beklediğiniz çoğu özelliği de karşılıyor.

Polosmart PSSW09 Smartstep Akıllı Bi Adımsayar: VarCinsiyet: KadınGPS (Küresel Konumlama Sistemi): YokKalp Ritmi Ölçme: YokKamera: VarSesli Görüşme;: YokSu Geçirmezlik :YokTitreşim: YokUyku Takibi: VarUyumlu Marka: Universal

Akıllı bileklik uyku takibi gibi önemli detayları da içeriyor. Söz konusu akıllı bilekliği satın almak isterseniz buradaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.