Çalıştayın Açılışı Anıtkabir Ziyaretiyle Başladı

Çalıştay programı, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve beraberindeki heyetin Anıtkabir’i ziyareti ile başladı. Genel başkan yardımcıları, il başkanları ve belediye başkanlarından oluşan geniş bir kadro, Atatürk'ün mozolesini ziyaret ederek saygılarını sundu.

Özgür Özel'den Motivasyon Dolu Konuşma

Çalıştayın açılış konuşmasını yapan CHP Lideri Özgür Özel, parti içindeki birlik ve beraberlik mesajları verdi ve yerel yönetimlerin önemine vurgu yaptı. Özel, "Yerel yönetimler, halkımıza hizmetin en ön cephesidir ve bu alanda gösterdiğimiz başarı, genel seçimlerde de bize güç verecektir," dedi.

Sakarya'dan Yoğun Katılım

CHP Sakarya'dan da çalıştaya önemli katılımlar oldu. İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu ve Parti Meclisi üyesi Ecevit Keleş'in de aralarında bulunduğu Sakarya delegasyonu, çalıştayda aktif roller üstlendi. Curoğlu ve Keleş, Sakarya'daki yerel yönetim başarılarını ve gelecek projelerini anlattı.

Çalıştay, yarın Özgür Özel'in yapacağı kapanış konuşması ile sona erecek. Bu toplantının, yerel seçimlerde elde edilen başarının sürdürülmesi ve gelecek stratejilerin belirlenmesi açısından büyük önem taşıdığı belirtildi.

Editör: Serkan Çağlar