Büyükşehir Belediyesi Korucuk-Ofis Hattı’na tahdit edilen 9 plakanın 10 yıllığına kiralanması için 14 Haziran’da ihaleye çıkıyor. Bir araç için muhammen bedel 628 bin lira olarak belirlendi.

Büyükşehir Belediyesi, Korucuk-Ofis Hattı’na tahditi yapılan 9 yeni plakanın 10 yıllığına kiralanması için 14 Haziran’da ihaleye çıkıyor.

Ada Hayat Proje ihalesi iptal edildi! Ada Hayat Proje ihalesi iptal edildi!

İhaleye katılmak isteyenler ihale şartname ve ekleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ ndan 250,00-TL karşılığında temin edebilir. İhalede bir araç için muhammen bedel 628 bin+KDV olarak belirledi.

DÖNÜŞÜMLÜ ÇALIŞACAK
Büyükşehir’den yapılan ihale duyurusunda, “ Adapazarı İlçe merkezinden dönüşümlü olarak; 1-Korucuk – Ofis Garaj, 2-Doruk/Baytur- Ofis Garaj, 3-Camili2 - Ofis Garaj hatlarında çalıştırılmak üzere UKOME kararı gereği Adapazarı İlçesi Korucuk Mahallesinde oluşturulan Minibüs hattına ilave edilecek 9 (dokuz) adet ticari M plakasının, ilgili hatta ait 3 güzergâhta dönüşümlü olarak 10 (on) yıllığına işletilmesi hususunda kiraya verilmesi ihalesi 2886 sayılı kanunun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacaktır.