Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede kentsel dönüşüm çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirtti.

Vatandaşların can güvenliğinin birinci öncelikleri olduklarını ifade ederek, ilçedeki sağlıksız yapıları ortadan kaldırmayı sürdürdüklerini söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’te yeni ve güvenli konutları vatandaşlarla buluşturmaya devam edeceklerini vurguladı.

İlçede kentsel dönüşüm çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, "Hemşehrilerimizin yaşam güvenliği için ilçemizde kentsel dönüşüm çalışmalarımıza hassasiyetle devam ediyoruz. Canik’imize kazandırdığımız ’Şehr-i Bahçe Konutları’yla, vatandaşlarımızı yeni ve güvenli evlerine kavuşturduk. İlçemiz Soğuksu Mahallesi’nde imza attığımız 17,5 hektar alanda olan, Samsun’un en büyük kentsel dönüşüm çalışmasına hız kesmeden devam ediyoruz. Soğuksu Mahallemizde yeni ve güvenli konutları hemşerilerimizle buluşturacağız. Canik’te güvenli yaşam alanları oluşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Kaynak: iha