Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik saha çalışmalarını sürdürüyor. Düzce’de üretim tesisi bulunan fabrikaların hem sahipleri hem de çalışanları ile buluşan Özlü, “Düzce’de bir kabuk değişimi yaşanıyor” dedi.

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce teşkilatı ile il genelinde temaslarını sürdürüyor. Fabrikalarda üretim alanlarını inceleyerek çalışanlarla bir araya gelen Özlü, Düzce’deki gelişim ivmesinin artarak devam etmesi için kendisine destek vermelerini istedi.

Özlü, “Hep birlikte görüyoruz, izliyoruz. Düzce kabuk değiştiriyor. Bu şehrin gelişimi için yaptığımız bütün çalışmalar sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu içindir. Belediye hizmetleri siyasi değil, teknik bilgi birikimi gerektiren işlerdir. Biz herkes için alt ve üst yapı yatırımları yaparız. Herkes için sosyal hizmetlerimizi artırırız. Bu gelişim ivmesinin devamı ve kararlı yatırım atağının sürmesi adına bir seçim yapın isterim. Sizden ricam; bu şehre kim para getirebilir, proje yatırımlarını kim geliştirebilir bunu düşünerek oy verin. Her zaman ifade ediyorum; biz yaptık, yine biz yaparız. Bu konuda iddiam ortadadır. O yüzden bizi desteklemenizi istiyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: iha