1. Anasayfa
 2. Haberler
 3. Spor Haberleri
 4. Duydunuz mu?
 5. Dünya Dönüyor
 6. Seri İlanlar
 7. Anketler
 8. Künye
 9. iletişim
  1. Telefon ve Adres Bilgileri
  2. İstek ve Şikayetler
  3. İstek ve Şikayetler Gönder

Sapanca Alaçam Ortaokulunda geleneksel veda28 Ocak 2013 - 12:46, Pazartesi


Sapanca Alaçam Ortaokulu öğretmenleri bir ilke imza atarak, okullarından tayini çıkıp ayrılan öğretmenleri unutmadı.

Okullarından tayini çıkıp ayrılan öğretmenler Didem Alaçam Türem, Mehmet Pul, İbrahim Hakan Ertuğrul, Duriye Aydeniz, Ebru Efe Özçam, Ayşen Yıldırım, Nihat Enges, Şengül Yeniçeri Şensoy, Sevilay Sarışık ve Aysun Özmen Kırımlı’yı unutmadı.
Sapanca’da geleneksel düzenlenen organizasyonda bir araya gelen okulun, eski-yeni öğretmenleri uzunca bir süre sohbet etti. Yemeğin ardından başlayan törende tayini çıkan öğretmenlere plaket takdim edildi. Okul Müdürü Serkan Adıyaman, görev yaptıkları çalışma arkadaşlarını unutmayacaklarını ifade ederek, ‘Okulumuz, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına öğretmenlerimizin verdikleri emeklere minnettarız.

Bu haber toplam 534 defa okundu.
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Diğer Haberler

KİM, NE YAZDI?
Özgür ARIK

İtibar ve şeref!

HABER YAĞMURU


Site İçi Arama


Anket Sorusu

Web sitemiz yenilendi. Nasıl buldunuz? Beğendiniz mi?