HER ŞEY YOLUNDA11 Ocak 2017 - 10:30, Çarşamba

Sakarya  Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürü Fatih Çelik bazı yerlerde ufak tefek aksaklıklar olsa da   bu aksaklıkları giderdik. Salonlarımız  ve statlarımızda sorunları giderdik diye genç ve dinamik Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelik hiçbir aksaklıklar meydana gelmemesi için büyük uğraş veriyorum kısım  amirlerim ve ben devamlı şekilde yapılan müsabakaları  izliyoruz  notlar alıyoruz ve değerlendiriyoruz dedi.

ÇELİKEL’E İADE-İ ZİYARET

Sakarya Sosyal Güvenlik İl Müdürü (SGK) Erhan Çavuş,  Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e iade-i ziyarette bulundu. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , SGK İl Müdürü Erhan Çavuş’un ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi. ( RAHMİ ÇAPA)

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları