12 KAÇAK AVCIYA CEZA 10 Ocak 2017 - 12:12, Salı

Sakarya Şube Müdürlüğü Av Koruma kontrol ekibi, yaban hayatını korumak il genelinde usulsüz ve yasak avcılığı engellemek amacıyla koruma kontrol faaliyetlerine devam ediyor

Kaçak av yaptığı tespit edilen 12(on iki) şahsa avcılık belgesi olmadan avlanmaktan toplam 6.552 TL İdari Para Cezası uygulandı. Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; 08.01.2017 tarihi itibariyle Merkez Av Komisyonu kararı ile II. Grup Kuşlar (Kum Kekliği Kınalı Keklik ve Çil Keklik) ve I. Grup Memeliler (Yaban Tavşanı Ada Tavşanı Tilki Kaya Sansarı) avının avlanma süresi dolmuştur.Ayrıca tüm avlaklarda kaçak avcılığa yönelik ihbarlar değerlendirilmekte olup duyarlı avcılarımız Müdürlüğümüzü arayarak ihbarda bulunmaları yaban hayatının geleceği için önem arz etmektedir. Yasadışı avcılara karşı denetim ve takiplerimiz aralıksız devam etmektedir.

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları