PROTESTOYA BİBER GAZI9 Ocak 2017 - 16:45, Pazartesi

CHP Milletvekili Engin Özkoç’ta etkilenenler arasında

CHP'li milletvekillerinin de aralarında bulunduğu, STK üyeleri ve avukatlardan oluşan grup, Meclis Dikmen Kapısı önünde anayasa değişiklik teklifine ilişkin görüşmeleri protesto etmek üzere toplanmak isteyince çevik kuvvet ekipleri, gruba biber gazıyla müdahale etti.

Müdahale sonucu CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç başta olmak üzere bazı CHP'li vekiller gazdan etkilendi. CHP Ankara İl Başkanlığı başta olmak üzere çok sayıda STK, dün Meclis Dikmen Kapısı önünde protesto eylemi yaptı.

TEKLİFE İLİŞKİN

CHP’li milletvekillerinin de aralarında bulunduğu, STK üyeleri ve avukatlardan oluşan grup, Meclis Dikmen Kapısı önünde anayasa değişiklik teklifine ilişkin görüşmeleri protesto etmek üzere toplanmak isteyince çevik kuvvet ekipleri, gruba biber gazıyla müdahale etti.

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları