BAŞKAN AKCAN’DAN TEOG BİRİNCİSİNE ÖDÜL7 Ocak 2017 - 12:25, Cumartesi

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, TEOG sınavında birinci olan öğrenciyi ödüllendirdi.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında Türkiye birincisi olan Akyazı Madanoğlu Ortaokulunda okuyan Miraç Ali Balkaya’yı Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Karakaya ziyarette bulundu. Madanoğlu Ortaokulu öğrencisi Miraç Ali Balkaya, birinci dönem TEOG sınavında 6 dersten 120 sorunun tamamını doğru yaparak Türkiye birincileri arasına girdi. Madanoğlu Okulunun bahçesinde toplanan öğrencilere konuşma yapan Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı ve Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, TEOG sınavında başarı gösteren Miraç Ali Balkaya’yı tebrik ettiklerini ve bütün öğrencilerden bu başarıyı beklediklerini söylediler.
Konuşmalarının ardından Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı ve Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Balkaya’ya altın hediye ettiler.

Haberin Fotoğrafları

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları