SAKARYA'DA İLK ÖMER HALİS DEMİR4 Ocak 2017 - 16:37, Çarşamba

Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf DEMİR, üçüncü kez baba oldu. Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde dünyaya gelen bebeğe Ömer Halis isminin verildiği öğrenildi. Sümeyra-Yusuf çiftinin Ahmet Emin ve Betül adlarında iki çocuğu bulunuyordu.
Başkan Yusuf Demir ve Sümeyra Demir çiftinin 3’üncü çocukları Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dünyaya geldi. Demir çifti yeni doğan bebeklerine darbe girişiminin olduğu gece, Özel Kuvvetler'de görevli darbeci Tuğgenaral Semih Terzi'yi alnından vurduktan sonra şehit olan bordo bereli Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in adını verdiler.
Kahraman şehit astsubayın adını çocuğuna vermekten gurur duyduklarını belirten baba Yusuf Demir, "Oğlum oldu. Hem şehidimizin ismini yaşatmak hem de oğlumun da Şehit Ömer Halisdemir gibi yiğit ve kahraman olmasını istediğimiz için İnşallah vatana millete hayırlı olur dedik ve bu ismi verdik. İnşallah oğlum ileride Şehit Ömer Halis Demir gibi vatanına milletine sevdalı bir evlat olur” ifadelerini kullandı.

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları