PIRILTILI MİNİKLER POLİSİN YANINDA4 Ocak 2017 - 11:49, Çarşamba

Ülke genelinde başlatılan ’’#PolisiminYanındayım’’ buluşmalarına bir destek de Özel Pırıltı Anaokulu öğrencilerinden geldi.

Hendek İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş ile bir araya gelen Mucitler sınıfının öğrencilerinden Gökalp İsmailoğlu, Asya Berra Atala ve Doruk Üstüncan polis amcalarını ziyarete geldiklerini ve onları çok sevdiklerini söyleyerek kendi elleriyle yaptıkları Türk bayrağını hediye ettiler.

Sınıf öğretmenleri Meltem Sarı ve okul müdürü Zübeyda Cirit ziyarette yaptığı konuşmada, "Ülkemizin ve polis teşkilatımızın başı sağ olsun. Biz, polisimizin her zaman yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz. Polisimize, askerimize karşı yapılan tüm terör saldırılarını nefretle kınıyoruz." diye konuştu.

Hendek İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, Anaokulu müdürü, öğretmeni ve minik öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Daha sonra minik öğrenciler, polislere çiçek vererek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mehmet KAVİS

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları