ÜLKÜCÜLERDEN YENİ YILA DUALARLA GİRDİ2 Ocak 2017 - 12:16, Pazartesi

Akyazı Ülkü Ocakları konferans salonunda Yılbaşı gecesi Mekke’nin Fethi ve Seyit Ahmet Arvasi hocayı anma programı düzenledi.

Akyazı Ülkü Ocakları konferans salonunda Mekke’nin Fethi ve Seyit Ahmet Arvasi hocayı anma programında İslam alemi için önemi çok büyük olan gönüllerin fethi Mekke’nin Fethi ile alakalı bilgilendirme sohbeti ve Mekke’nin fethini anlatan etkinlik düzenlendi.

Etkinliğin akabinde Seyit Ahmet Arvasi hocanın hayatı hakkında bilgilendirme sohbeti oldu. Yılbaşına alternatif olarak düzenlemiş olduğumuz program Kur’an tilaveti ile başladı. Dualar sonrası Seyit Ahmet Arvasi hocanın hayatı ve düşünceleri konulu seminer verildi.

Ülkü Ocakları başkanı başkanı Soyhan Sofuoğlu’nun sıkıntılı günler yaşayan İslam coğrafyasının bir an önce huzur, barış dolu günlere kavuşmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz etmesi ve Mekke’nin fethinin memleketimize, İslam coğrafyasına yeni fetihlerin kapısını açması dilekleri ile yapmış olduğu konuşma ile program sona erdi.

Alaattin Onur

Haberin Fotoğrafları

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları