‘KAHRAMAN POLİSİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ’2 Ocak 2017 - 11:38, Pazartesi

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’nı ziyaret ederek “Kahraman polisimizin her zaman yanındayız” dedi.
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam ile İdari Hizmetler Başkan V. Dr. Hasan Bektaş, Mali Hizmetler Başkan V. Ahmet Kemiksizoğlu, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yakup Tomak, İdari ve Mali Hizmetler Müdür V. Önder Keskin; İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısının ardından İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’nı makamında ziyaret etti. İlimize yeni atanan Pınarbaşı’na “Hayırlı olsun” temennisinde de bulunan Genel Sekreter Sağlam “Devletimizin ve milletimizin iç güvenliğini sağlayan kahraman polis teşkilatımızın her zaman yanındayız. Bu vesileyle görevi başında şehit düşen polislerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabırlar diliyoruz. Terörle mücadelede yaralanan polislerimize de acil şifalar diliyoruz.” diye konuştu. İl Emniyet Müdürü Pınarbaşı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları