SICAK BİR KIŞ KONSERİ29 Aralık 2016 - 10:34, Perşembe

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde uzun yıllardır çalışmalarını yürüten Türk Müziği Topluluğu, ‘Kış konseri’ ile sanatseverlerin karşısına çıktı.

Geçtiğimiz akşam Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde gerçekleştirilen konserle sanatsever Sakaryalılar keyifli vakit geçirdi. Konsere Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Akçam, Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, SATSO üyeleri ve çok sayıda davetli iştirak etti.

REPERTUAR

Yüzlerce sanatseverin yoğun bir katılımı ile gerçekleştirilen konser için SATSO Türk Müziği Topluluğu aylar süren programla hazırlandı. Sanatseverlerin karşısına çıkan Şef Hamdi İtil ve Koro ekibi 20 parçadan oluşan repertuarlarında hicaz ve muhayyerkürdi makamının en değerli güftelerini seslendirdi.

BAŞARILI ÇALIŞMA

Konserin ardından Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Akçam Şef Hamdi İtil’e SATSO camiası adına çiçek takdim etti. Akçam Türk Müziği Topluluğu’nun başarılı çalışmalarının devamını dileyerek, “Böyle bir kış gecesinde içimizi ısıtan bu güzel konser için camiamız adına topluluğumuza teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Haberin Fotoğrafları

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları