SAĞLIKTA BU HAFTA KONU ROBOTİK CERRAHİ7 Aralık 2016 - 13:20, Çarşamba

Büyükşehir Belediyesi ve SAÜEAH işbirliği ile düzenlenen sağlık konferanslarında bu hafta ‘Robotik Cerrahi’ konuşulacak. 8 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek program saat 14.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ve Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) işbirliği ile düzenlenen sağlık konferansları devam ediyor. Bu kapsamda Robotik Cerrahi konulu konferans katılımcılar ile buluşacak.

Perşembe AKM’de

8 Aralık Perşembe günü, AKM’de gerçekleştirilecek programa SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Serhan Cevrioğlu, Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Fatih Altıntoprak ve Üroloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim Çimen konuşmacı olarak katılacak. Yapılan açıklamada, “8 Aralık Perşembe günü saat 14.00’da AKM’de gerçekleştirilecek ‘Robotik Cerrahi’ konulu konferansımıza tüm hemşerilerimiz davetlidir” ifadelerine yer verildi.

UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. BİZİM SAKARYA GAZETESİ yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir.

Diğer Haberler


  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

Site İçi Arama 

 

altın fiyatları